KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894313
nr 1689 4313
Søren Edsberg (f. 1945), Danmark. Signerad, "Livets väg". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 72x62
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:41:43
600 kr
900 kr